Užsakytas prekes klientui pristatome tiesiai iš sandėlio. Kamado griliai Patton atvyksta iš Patton atstovų sandėlio Estijoje (2-3 darbo dienos), kamado griliai La Hacienda iš tiesioginių atstovų sandėlio Didžiojoje Britanijoje (7-10 darbo dienos).  Pristatome per kurjerį Venipak arba DPD tiesiai į Jūsų namus ar biurą.

Prekes gausite tiesiai iš pirminio produkto sandėlio!

Parduotuvėje prie visų prekių yra nurodyta šios prekės būklė sandėlyje. Prie esančių sandėlyje prekių Lietuvoje yra prierašas Prekės likutis: Sandėlyje yra. Prie nesamų prekių Lietuvoje, bet kurias galite užsakyti tiesiai iš sandėlių Estijoje ir Didžiojoje Britanijoje, yra kitoks likučio prierašas: Prekės likutis: Užsakoma Tikslią tokių prekių atvykimo datą galite el. p. info@kamadogriliai.lt, nurodytais telefonais arba klauskite čia

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome savo samdomu kurjeriu Venipak arba DPD. Kurjeris prieš atvykdamas susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

Įmonių dėmesiui! Jeigu registruojatės ne kaip fizinis asmuo, o kaip įmonė, nepamirškite skyrelyje "Jūsų adresas" eilutėje "Įmonė" įrašyti savo įmonės pavadinimą, taip pat nurodykite įmonės kodą ir PVM (jei esate PVM mokėtojas) registracijos kodą.